NA VÁŠ STŮL DOVEZU JÍDLO, KTERÉ JE:

NEJVYŠŠÍ SVĚTOVÉ KVALITY

...ta je daná tradicí rybářů, chovatelů, pěstitelů a výběrem z prestižních značek a to na základě zkušeností generací.  Potvrzeno mezinárodními certifikacemi – Label Rouge, Agriculture Biologique, AOC, BIO, Appellation d´origine contrôlée a další.

plnohodnotné a výživné

Suroviny mají většinou totožné složení s jejich názvem. Složení uzeného lososa, kterého si dáváte k snídani je "losos", složení pomeranče je "pomeranč", atd. Jde tedy o minimální zásahy člověka, bez potravinového inženýrství (které je součástí běžně prodávaných potravin nízké výživové hodnoty).

Dostanete tak maximální množství výživových látek, které Vaše tělo nutně potřebuje, tj. vitamíny, minerální látky, vlákninu, atd. a které mají běžně dodávané potraviny v nižším množství. 

 

ZDRAVÉ

V ekologickém zemědělství se nesmí používat hormony, minerální hnojiva, geneticky upravené organizmy a pesticidy. Dále se nesmí chemicky upravovat vlastnosti potravin jako jejich vůně, chuť či delší trvanlivost. Respektuje přirozené koloběhy a závislosti. Jeho prioritou je kvalita, nikoliv kvantita produkce. Zvířata se musí krmit přirozenou potravou a nesmí se chovat ve “velkochovech”.

 

přírodní

Suroviny živočišného původu pocházejí z volné přírody nebo od pěstitelů a prestižních chovů, zaměřujících se zejména na kvalitu krmiva a volnost pohybu chovaných zvířat, kvalitu prostředí pěstovaných plodin atp.

Suroviny nejsou "vyráběny" a ani Vy s nimi nemusíte moc dělat! U 90% je doba přípravy do 5 minut nebo se jí tak, jak jsou.
Plodiny jsou sklízeny v době zralosti.

 

chutné

Zprostředkuji Vám chuťové požitky a nezapomenutelný zážitek “nebes v ústech” :-)

 

BEZPEČNÉ

Suroviny podléhají nejpřísnějším hygienickým předpisům. Příprava a dodej probíhá v pravidelně dezinfikovaném prostředí, s rukavicemi, rouškami, sanačními boxy atd.

 
exkluzivní a nefalšované

Nikdy neprodávám suroviny, jejichž původ by byl nejasný, nebo by se jednalo o kopie či substituty. Exkluzivita u některých produktů je zajištěna také kapacitou, která je předem rozdělená mezi nasmlouvané odběratele. Dodavatelé jsou institucionální a respektovaní producenti se zázemím a infrastrukturou.

širokého sortimentu a bohaté tradice

Momentálně zavádím výběr z portfolia, který budu dále rozšiřovat o to co, potřebujete pro Váš zdravý život. S tím mi pomáhají dodavatelé, rybáři, pěstitelé a chovatelé, čerpající z umění generací

ohleduplné k přírodě

Divoké ryby jsou nakupovány zejména od tradičních rybářských lodí (tzv. “Petit bateau” - malých lodí), díky tomu se eliminují nešetrné výlovy, které nenahraditelně ničí rybí populace. Množství úlovků jednotlivých divokých ryb podléhá regulaci. Zhruba polovina ryb je z kvalitních, značkových chovů.

 

za nejlepší možnou cenu

Přes vyšší nákupní cenu, danou místem původu, značkou atp. se snažím poskytnout Vám tyto suroviny za nejlepší možnou cenu